Севілья втримала перемогу в перестрілці з Реал Сосьєдадом, Леванте зіграв внічию з Осасуною: 7-й тур Прімери, неділя

29 вересня 23:51 513 Читать на русском
Севілья – Реал Сосьєдад – 3:2

У неділю в рамках 7-го туру Прімери відбулося п’ять поєдинків. Рахунки та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Іспанії 2019/20, 7-й тур

Еспаньйол – Вальядолід – 0:2

Голи: Мічел, 25 (пен), Плано, 90+4

Вилучення: Калеро, 66 (Е)

Ейбар – Сельта – 2:0

Голи: Еспозіто, 47, Орельяна, 60

Нереалізований пенальті: Аспас, 90+4 (С)

Алавес – Мальорка – 2:0

Голи: Перес, 76 (пен.), Хоселу, 86

Леванте – Осасуна – 1:1

Голи: Ернані, 5 – Гарсія, 57

Вилучення: Ернані, 72 (Леванте, друга жовта картка)

Голи: Ноліто, 18, Окампос, 47, Васкес, 81 – Оярсабаль, 4, Порту, 87

У недільному матчі 7-го туру Вальядолід завітав у гості до Еспаньйола. Андрій Лунін у команді Серхіо Гонсалеса змушений й надалі задовольнятись роллю резервного голкіпера. У середині першого тайму гості заробили пенальті, який успішно реалізував Мічел. На 66-й хвилині Калеро залишив Еспаньйол у меншості й уже за хвилину Вальядолід подвоїв перевагу, однак гол Хоакіна Фернандеса арбітр за мить скасував через положення поза грою. У кінцівці поєдинку Плано зняв усі питання щодо переможця – 0:2 у підсумку на користь Вальядоліда.

"Лунін просто не був гравцем Барселони": конкурент українця неймовірно зганьбився – тренер мовчить, а фани бунтують

Ейбар у рідних стінах приймав Сельту, яка намагалася завершити свою 4-матчеву безвиграшну серію. Перший тайм пройшов у доволі рівній боротьбі з невеликою кількістю моментів, але одразу по перерві вболівальники побачили голи. Забивали їх виключно господарі: на 47-й хвилині Еспозіто з пасу Де Бласіса ефектно перекинув голкіпера, а на 60-й після перехоплення Інуї на лівому фланзі Орельяна отримав передачу в штрафний, прибрав захисників з воротарем і пробив у порожній кут – 2:0. Ейбар мав можливості провести ще кілька м'ячів, однак свої моменти команда не реалізувала. На останній же хвилині галісійці отримали шанс забити гол престижу з пенальті, однак його не зумів реалізувати Аспас. На цьому пролунав фінальний свисток.

Мальорка та Алавес – представники підвалин турнірної таблиці – у першому таймі голів не забивали. У другій половині зустрічі екс-гравець львівських Карпат Лукас Перес, який вийшов на заміну, реалізував одинадцятиметровий удар і вивів Алавес вперед. Під кінець матчу Хоселу ударом з близької відстані подвоїв перевагу своєї команди і встановив остаточний рахунок у матчі.

Атлетіко розписав нічию з Реалом: провальне мадридське дербі, перфоменс Облака та Партея на тлі чергового фіаско Азара

Леванте приймав Осасуну. Вже на четвертій хвилині господарі вийшли вперед: Хорхе Мірамон відпасував у штрафний майданчик на Ернані, який в дотик відправив м’яч у лівий кут воріт. Згодом Леванте забив знову, однак суддя скасував взяття воріт зафіксувавши офсайд. На 57-й хвилині гості рахунок зрівняли: передачею Торреса сповна скористався Рубен Гарсія. Всередині другого тайму за повторну жовту картку арбітр вилучив Ернані, залишивши Леванте у меншості. Однак, це ніяк не допомогло гостям і матч закінчився бойовою нічиєю.

У центральному поєдинку неділі Севілья приймала Реал Сосьєдад. В разі перемоги баски могли очолити турнірну таблицю, тому вони пішли вперед і забили гол вже на 4-й хвилині – Янузай розрізав оборону пасом на Оярсабаля, а той вийшов віч-на-віч з Вацліком і переграв його. Втім, вже на 18-й андалусійці зрівняли рахунок зусиллями Ноліто, який у дотик закрутив м'яч під дальню стійку з пасу Банеги. На старті другого тайму Севілья взагалі вийшла уперед після індивідуального проходу Окампоса, який обіграв захисника у штрафному й пробив у ближній кут – 2:1! На 81-й хвилині господарі, здавалося, добили Сосьєдад після прострілу Наваса, який голкіпер вибив точно на Васкеса, однак на 87-й Порту з пасу Едегора забив другий гол сан-себастьянців – 3:2. Втім, камбеку не сталося і матч завершився перемогою Севільї.