Бетіс на виїзді переграв Жирону: 6 тур Ла Ліги, матчі четверга

28 вересня 2018 128 Читать на русском
Бетіс святкує переможний гол Морона

В рамках 6-го туру Ла Ліги Вальядолід обіграв Леванте, Алавес і Хетафе не змогли виявити сильнішого, Бетіс обіграв Жирону.

Алавес і Хетафе так і не змогли визначити переможця. У першому таймі Хетафе був ближче до забитого голу, однак Ібаі Гомес не зумів реалізувати пенальті. У другому таймі Хетафе таки вийшов вперед у рахунку на 82 хвилині завдяки голу Моліни, але Кальєрі вже в компенсований час врятував нічию для Алавеса.

Вальядолід в більшості обіграв Леванте. Рахунок був відкритий на початку другого тайму, Поштіга вивів левантійців вперед в рахунку. Унал миттєво зрівняв рахунок, а за 6 хвилин Начо забив переможний гол. А в проміжку між двома голами Вальядоліда Вукчевич отримав другу жовту картку, залишивши свою команду в меншості.

Бетіс мінімально здолав Жирону. Перший тайм був за Бетісом, який мав 3-4 небезпечні моменти, проте Буну рятував свою команду. А от в другому таймі Морон приніс перемогу андалусійцям, замкнувши простріл Герреро.

Після цього туру Алавес набрав 11 очок і продовжує перебувати на 4 місці, Хетафе з 8 пунктами розташувався на 11 позиції. Вальядолід набрав 6 очок і піднявся на 14 місце, Леванте з 4 заліковими балами залишаєтсья поруч із зоною вильоту.